Καριέρα

Η DEKRA Akademie ΕΠΕ, αναζητά υπάλληλο γραφείου- διοικητικής υποστήριξης, πλήρους απασχόλησης.

Τοποθεσία: Αθήνα

Βασικά καθήκοντα:

  • Παρακολούθηση έργων της εταιρίας
  • Επικοινωνία και συνεργασία με πελάτες (δημόσιους φορείς και ΟΤΑ) για την ομαλή υλοποίηση των έργων
  • Έλεγχος και συντονισμός έργων και καθημερινή επικοινωνία με την διοίκηση

Απασχόληση και ωράριο:

8ωρη απασχόληση (9-17.00)

Δευτέρα – Παρασκευή

Απαραίτητα προσόντα

  • Πτυχίο Ανώτατης Εκπαίδευσης
  • Απαραίτητη εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση διοικητικής υποστήριξης
  • Εμπειρία από συνεργασία με Οργανισμούς Τοπικής Αυτοδιοίκησης
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Άριστη γνώση χειρισμού Ηλεκτρονικού Υπολογιστή – MS Office (κυρίως Excel, word & powerpoint)
  • Υπευθυνότητα, συνέπεια και τήρηση αυστηρών χρονοδιαγραμμάτων
  • Διοικητικές, οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ομαδικό πνεύμα, εργατικότητα, εμπιστευτικότητα

Η εταιρεία μας προσφέρει:

  • Μόνιμη απασχόληση και συνεχή εκπαίδευση
  • Ευχάριστο και φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητες και προοπτικές εξέλιξης σε ένα σύγχρονο & ανταγωνιστικό περιβάλλον

Παρακαλώ όπως αποστείλετε άμεσα το βιογραφικό σας σημείωμα στο παρακάτω email επικοινωνίας:

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

*Τα στοιχεία των αιτήσεων θα παραμείνουν εμπιστευτικά
* Επικοινωνία θα γίνει μόνο με τις/τους υποψήφιες/ους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης.

Επικοινωνία

  • Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Υποκατάστημα

Follow us

Χρήσιμες Πληροφορίες

Αρχείο